برای اولین بار در ایران‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شرکت داتیس موفق به تولید فرهای 78 لیتری شد

رپرتاژ آگهی/شرکت داتیس برای اولین بار در ایران موفق به تولید فرهای توکار با حجم 78 لیتر شد.
محمد گندمی مدیر عامل شرکت داتیس در توضیح دستاورد جدید این شرکت اعلام کرد: شرکت داتیس یکی از تولیدکنندگان فعال در صنعت لوازم آشپزخانه می باشد که از زمان شروع فعالیت خود تاکنون توانسته است انواع مدل ها فرهای توکار برقی و فرهای برقی _گازی را در ایران تولید کند.

وی افزود: با توجه به اینکه مجموعه داتیس همیشه سعی داشته است محصولات جدید خود را منطبق با نیازهای مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی تولید کند، پس از تحقیقات میدانی و بازخوردهایی که از مشتریان سابق و فعلی این شرکت گرفته شد، مشخص شد بسیاری از دارندگان فرهای توکار در ایران نیازمند فرهایی هستند که حجم داخلی آنها بیشتر از حجم فرهای موجود در بازار باشد تا قابلیت پخت غذاهای خاص و پرحجم ایرانی و خارجی در آن امکان پذیر باشد.

گندمی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ تولید کننده داخلی در ایران، موفق به تولید فرهای توکار 78 لیتری نشده است؛ ادامه داد: با اعتماد به توان طراحان و مهندسان داتیس برنامه ساخت فرهای توکار 78 لیتری داتیس در برنامه خط تولید این شرکت قرار گرفت و خوشبختانه پس از چند ماه تلاش مداوم و پیگیر مهندسان و کارگران داتیس این شرکت موفق شد برای اولین بار فرهای توکار با حجم 78 لیتر را در ایران تولید کند.

این تولیدکننده لوازم خانگی و آشپزخانه خاطر نشان کرد: ابتکاری که مهندسان این شرکت در طراحی فرهای جدید خود انجام داده اند این بوده است که بدون تغییر در ابعاد استاندارد خارجی فر (60*60)، توانسته اند در حدود 18 لیتر به حجم فرهای جدید این شرکت بیافزایند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با این ابتکار( ثابت نگاه داشته شدن ابعاد خارجی فر)، دیگر نیازی برای تغییر در جانمایی این فر ها و تغییر در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها وجود ندارد و براحتی می توان فرهای 78 لیتری داتیس را جایگزین فرهای قبلی کرد.

گفتنی است شرکت داتیس یکی از تولیدکنندگان داخلی فعال و نوآور در زمینه تولید لوازم آشپزخانه است که محصولات این شرکت در بیشتر زمینه ها، قابلیت رقابت با رقبای خارجی خود را دارد. این شرکت از زمان شروع فعالیت خود در سال 87 تا کنون توانسته است در مدت کوتاهی بیش از 120 نوع محصول در زمینه لوازم آشپزخانه از جمله اجاق گاز رومیزی، فر توکار، مایکروفر، مایکروویو، هود آشپزخانه و سینک ظرفشویی را تولید کند و نام خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان این عرصه در بازار لوازم خانگی ایران جا بیاندازد.
برای اطلاع بیشتر از لیست کامل محصولات این مجموعه می توانید از سایت اینترنتی این شرکت(سایت داتیس) بازدید نمایید./