گزارش ویدئویی تسنیم| ورزشگاهی ‌که ‌تبدیل ‌به‌ کارخانه ‌تولید ماسک شد / اینجا همه چیز عطر «همدلی» دارد

گزارش ویدئویی تسنیم| ورزشگاهی ‌که ‌تبدیل ‌به‌ کارخانه ‌تولید ماسک شد / اینجا همه چیز عطر «همدلی» دارد
شناسه خبـر : ۹۴۳۳ چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

گروه استان‌ها ـ اینجا همه چیز عطر همدلی دارد، عطری شبیه بهار نارنج باران خورده، فرقی نمی‌کند با چه فکر و عقیده‌ای باشی، اینجا هر کس هر چقدر که بتواند برای وطن و هم‌وطنش مایه می‌گذارد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عطر فروردین ماه از کوچه پس کوچه‌های شهر لبریز است اما، عطر واقعی بهار را می‌شود در ورزشگاه شهید نصر که حالا تبدیل شده به یک کارخانه کوچک تولید ماسک و البسه بیمارستانی استشمام کرد.

اینجا همه چیز عطر همدلی دارد، عطری شبیه بهار نارنج باران خورده، فرقی نمی‌کند با چه فکر و عقیده‌ای باشی، اینجا هر کس هر چقدر که بتواند برای وطن و هم‌وطنش مایه می‌گذارد.

پیر و جوان، زن و مرد، کودک و نوجوان شانه به شانه هم، یک دل و یک دست شده‌اند تا ایران و ایرانی بماند و شاید جوانی لابه لای این شانه به شانه جنگیدن‌ها به دنبال آرزویش می‌گردد، به دنبال دلبری از معبودش، به دنبال شهادت...

به گمانم دنیا خیلی زیباتر می‌شود وقتی همه عاشق بشوند، عاشق وطن و هموطن.

نیمی از شهر در خوابند که صدای چرخ‌های خیاطی و قدم‌های جهادگران، ورزشگاه شهید نصر را پر می‌کند، ورزشگاهی که هر خط تولیدش به نام یک شهید مزین شده و شاید به جرات بتوان گفت عطر حضورشان از این کارخانه کوچک مردمی، لبریز است.

و اینجا همه چیز عطر مهربانی دارد عطری که در این واژه ها نمی‌گنجد و من به معجزه این همدلی، ایمان دارم.

در این گزارش تصمیم داریم گوشه‌ای از فعالیت‌های مجمع جوانان استان اصفهان در قالب پویش طوفان همدلی برای مقابله با ویروس کرونا را به تصویر بکشیم.

گزارش از محمد نریمانی

انتهای پیام/‌162/ش

منبع خبر: تسنیم

شرایط تبلیغات