۱۰۰ بسته مواد غذایی بین اقشار نیازمند توسط جهادگران بسیجی در کرج توزیع شد

۱۰۰ بسته مواد غذایی بین اقشار نیازمند توسط جهادگران بسیجی در کرج توزیع شد
شناسه خبـر : ۹۴۳۲ چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

مسئول قرارگاه فرهنگی جهادی شهدای کرج گفت: ۱۰۰ بسته مواد غذایی در قالب رزمایش سراسری کمک مومنانه  توسط جهادگران بسیجی در کرج بین نیازمندان توزیع شد.

- اخبار استانها -

حسین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرجاظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا و آسیب‌های معیشتی که به برخی اقشار وارد شد، از ابتدایی گسترش این بیماری بسته‌های کمک معیشتی بین نیاز مندان توزیع شد.

وی افزود: با تاکید مقام معظم رهبری این کمک‌ها به صورت هدفمند و منسجم تر طبق یک رزمایش سراسری آغاز شده و در حال انجام است.

مسئول قرارگاه جهادی شهدای کرج با بیان اینکه از محل کمک های خیران اقلام و بسته های حمایتی به اقشار آسیب پذیر داده می‌شود، بیان کرد: در این راستا 100 بسته مواد غذایی آماده و با کمک جهادگران بین 100 خانوار نیازمند توزیع شد.

نوروزی در مورد دیگر کارهای انجام شده توسط جهادگران در راستای مبارزه با ویروس کرونا گفت: افتتاح دو کارگاه تولید ماسک و یک کارگاه تولید مواد ضدعفونی کننده  از دیگر فعالیت این قرارگاه برای پیشگیری از شیوع این ویروس منحوس بوده است.

مسئول قرارگاه جهادی شهدای کرج با بیان اینکه ماسک‌های تولیدی به صورت کاملا رایگان در اختیار افراد کم برخوردار قرار می گیرد تصریح کرد: تمام هزینه‌های خرید مواد مورد نیاز برای تولید ماسک لازم از محل کمک‌های خیران تامین می‌شود.

انتهای پیام/ح

 

منبع خبر: تسنیم

شرایط تبلیغات