واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی در استان اردبیل تسهیلات دریافت می‌کنند

واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی در استان اردبیل تسهیلات دریافت می‌کنند
شناسه خبـر : ۹۴۲۹ چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در راستای افزایش ظرفیت تولید واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی در سطح استان اردبیل تسهیلات دریافت می‌کنند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، قاسم رحیمی پیش از ظهر امروز در بازدید از واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی اردبیل اظهار داشت: در مناطق مختلف استان اردبیل بسیاری از واحدهای تولیدی به دلیل مقابله با بیماری ویروسی کرونا خط تولید خود را به اقلام بهداشتی تغییر داده‌اند.

وی از تولید انواع ماسک در استان اردبیل خبر داد و افزود: به صورت روزانه در کارگا‌ه‌های تولید اقلام بهداشتی استان اردبیل به اندازه کافی ماسک‌، مواد ضدعفونی‌کننده، البسه بیمارستانی و دستکش تولید می‌شود.

رحیمی با تاکید بر اینکه حمایت از واحدهای تولیدی در دستور کار دستگاه‌های اجرایی است تصریح کرد: در راستای افزایش ظرفیت تولید واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی در سطح استان اردبیل تسهیلات دریافت می‌کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این خصوص بیان کرد: طبق اعلام وزارت تعاون این تسهیلات شامل 26 شرکت و واحد تولیدی و به اندازه 5 میلیارد ریال خواهد بود.

وی در ادامه اظهار کرد: این تسهیلات از سوی تفاهم‌نامه چهار جانبه ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، بانک توسعه تعاون، معاونت امور تعاون و صندوق کارآفرینی امید به بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی کشور اختصاص می‌یابد.

انتهای پیام/146/ح

منبع خبر: تسنیم

شرایط تبلیغات