فرمانده انتظامی استان خبرداد:

آدم ربایی توسط 2 برادر در کرمانشاه/ آزادی گروگان و دستگیری یکی از آدم ربایان

آدم ربایی توسط 2 برادر در کرمانشاه/ آزادی گروگان و دستگیری یکی از آدم ربایان
شناسه خبـر : ۹۴۱۶ چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ناکام ماندن نقشه 2 برادر در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه برای ربودن گروگان خود خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره آدم ربایی در روستای تبرآباد کرمانشاه، ماموران پاسگاه قزانچی به سرعت وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعاتی که فرد تماس گیرنده در اختیار پلیس 110 قرار بوده بود فرد آدم ربا با سوار کردن شخصی دیگر در خودروی پژو پارس از روستای یاد شده به سمت قزانچی حرکت می کرد که ماموران این پاسگاه به سرعت با اجرا کردن طرح مهار موفق به شناسایی خودروی مذکور شده و پس از حدود هفت کیلومتر تعقیب و گریز آن را مهار کردند.

سردار جاویدان با اشاره به نجات گروگانگیر از دست آدم ربا، افزود: این فرد پس از آزادی به پلیس گفت که مبلغ 450 میلیون ریال به فرد آدم ربا و برادرش بدهی دارد و آنها به همین دلیل نقشه روبودنش را کشیده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: گروگان آزاد شده در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که برادر فرد آدم ربا نیز در انجام این کار نقش داشته و هم اکنون در خانه باغی حوالی قزانچی حضور دارد.

وی گفت: ماموران با دریافت این اطلاعات و پس از هماهنگی با مقام قضایی به سرعت به محل یاد شده مراجعه اما تعدادی از کارگرانی که مشغول به کار بودند عنوان کردند که شخص مورد نظر دقایقی قبل محل را ترک کرده است.

سردار جاویدان با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این باره گفت: تلاش برای دستگیری دیگر عامل آدم ربایی با جدیت از سوی پلیس ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از کشف یک قبضه اسلحه کلت به همراه 4 عدد فشنگ مربوط به آدم ربایان در داخل خودروی پژو پارس آنها خبر داد.

وی در پایان گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که بخواهند نظم و امنیت عمومی را با مخاطره مواجه کنند برخورد و اجازه عرض اندام به آنها را نخواهد داد.

 

منبع خبر: ایلنا

شرایط تبلیغات