سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام شد

شهر سخت افزار/ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از سری مجموعه عناوین جنگ ستارگان، در تاریخ 15 نوامبر (24 آبان ماه) منتشر خواهد شد. این بازی در سبک اکشن-ماجراجویی بوده و «الکترونیک آرتس» به عنوان ناشر آن معرفی شده است. اینک سیستم‌های پیشنهادی و درخواستی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به شکل رسمی اعلام شده‌اند. آیا کامپیوتر یا لپ تاپ شما از پس اجرای آن برمی آید؟

سازنده این بازی استودیوی مشهور Respawn Entertainment است؛ Star Wars Jedi: Fallen Order در جریان E3 2019 حضوری قدرتمند را به نمایش گذاشت که از این رو گیمرهای بسیاری را در انتظار عرضه خود گذاشته است. با توجه به سیستم‌های درخواستی و پیشنهادی، می‌توان امیدوار بود که این بازی در سیستم‌های بسیاری قابل رندر بوده و گیمرهای ایرانی هم از آن لذت ببرند. در ادامه به سراغ سیستم‌های درخواستی و پیشنهادی Star Wars Jedi: Fallen Order می‌رویم.

حداقل سیستم مورد نیاز


سیستم پیشنهادی جهت اجرای با کیفیت بازی


این بازی برای سکوهای پلی‌استیشن ۴، کامپیوترهای دسکتاپ و لپ تاپ، و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که شخصیت اصلی این داستان با نام Cal Kestis شناخته می‌شود که نقش آن به بازیگر مشهور، Cameron Monaghan سپرده شده است.