تاکنون سه هزار و ۶۸۱ بیمار کرونایی لرستان به بهبودی کامل دست یافته اند

تاکنون سه هزار و ۶۸۱ بیمار کرونایی لرستان به بهبودی کامل دست یافته اند
شناسه خبـر : ۲۰۹۲۴ سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « محمد رضا نیکبخت» امروز(6 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:  از ابتدا تا کنون تعداد سه هزار و ۶۸۱   نفر که در لرستان  مبتلا به کووید ۱۹ بوده اند پس از درمان به...

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « محمد رضا نیکبخت» امروز(6 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:  از ابتدا تا کنون تعداد سه هزار و ۶۸۱   نفر که در لرستان  مبتلا به کووید ۱۹ بوده اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته اند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان لرستان، افزود: طی 24 ساعت گذشته تعداد ۶۴  نفر به آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان لرستان افزوده شده است.

 

وی ادامه داد: از ۶۰۴ نمونه ارسالی در طی 24ساعت گذشته به آزمایشگاه های مرجع استان تعداد ۶۴  نفر به آمار مبتلایان  به کووید ۱۹ در لرستان  اضافه شده است.

 

نیکبخت ادامه داد: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته  در لرستان  دو  فوتی   به علت کووید ۱۹  در لرستان داشته ایم.

 

وی خاطرنشان کرد: از ابتدا  تا کنون  تعداد ۱۵۴  نفر از هم استانی ها  به علت کووید ۱۹  جان باخته اند.

 

نیکبخت ادامه داد: تا کنون 22 هزار و ۸۰۱ نمونه ی از بیماران مشکوک به "کووید ۱۹" در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون به تعداد19 هزار و ۸۴۱ نمونه پاسخ داده شده است، گفت: از این تعداد سه هزار و ۸۷۲  مورد مثبت و تعداد 15 هزار و۹۶۹  نمونه منفی  اعلام شده است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار کرد: تعداد ۳۷    نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت های پزشکی و درمانی هستند.

پایان پیام/85
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان