شرکت در جشنواره ادبی «بوی بهار می رسد» تمدید شد

شرکت در جشنواره ادبی «بوی بهار می رسد» تمدید شد
شناسه خبـر : ۲۰۹۱۴ سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

به گزارش خبرگزاری شبستان در خرم آباد، « کیانوش کشوری» امروز(6 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تاکنون تعداد ۱۴۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ادبی «بوی بهار می‌رسد»؛ ارسال شده است..   مسئول واحد...

به گزارش خبرگزاری شبستان در خرم آباد، « کیانوش کشوری» امروز(6 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تاکنون تعداد ۱۴۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ادبی «بوی بهار می‌رسد»؛ ارسال شده است..

 

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری لرستان با اشاره به تمدید مهلت شرکت در جشنواره تا ۲۰ خردادماه افزود: فراخوان شرکت در این جشنواره از 15 فروردین ماه سال جاری توزیع شده است.

 

وی با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش شعر و داستان در گروه‌های سنی برگزار می شود، ابراز کرد: هدف از برگزاری این جشنواره پاسداشت تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت و تقویت روحیه در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا در جامعه است.

 

کشوری با بیان اینکه تاکنون 140 اثر به دبیرخانعه جشنواره ادبی «بوی بهار می رسد» ارسال شده است،  گفت: آثار این جشنواره در دو بخش شعر و داستان شامل (شعر فارسی، شعر بومی، شعر طنز فارسی و شعر طنز بومی) و (داستان کوتاه، داستانک) دریافت می‌شود.

 

وی ادامه داد: این جشنواره در محورهای امید، همراهی و همدلی مردمی تا شکست کامل بیماری کرونا، تقدیر از پاسداران تندرستی مردم به ویژه پرستاران و پزشکان، تقبیح سودجویان و سوداگران جان مردم از جمله محتکران و گران فروشان مایحتاج بهداشتی و تغذیه، تجلیل از جوانمردی، دست گیری و یاریگری های اقشار مختلف مردم نسبت به هموطنان خود را از موضوعات و محورهای جشنواره ذکر کرد.

 

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری لرستان، اظهار کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره ادبی می‌توانند تا ۲۰ خردادماه بر اساس شرایط قید شده در فراخوان آثار شعر و داستان خود به نشانی اینترنتی Afarineshadabi@yahoo.com ایمیل کنند.

پایان پیام/599
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان