بازگشایی صحن بقاع متبرکه لرستان

بازگشایی صحن بقاع متبرکه لرستان
شناسه خبـر : ۲۰۸۸۳ سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام«سید محمد طباطبایی»، امروز(6خرداد) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بقاع متبرکه استان لرستان حدود سه ماه است که به علت شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام«سید محمد طباطبایی»، امروز(6خرداد) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بقاع متبرکه استان لرستان حدود سه ماه است که به علت شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی مردم تعطیل بوده اند.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان از اغاز فعالیت بقاع متبرکه خبر داد و ادامه داد: باز شدن درهای بقاع متبرکه و آغاز فعالیت این اماکن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سرگرفته شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: صحن‌ امام‌زادگان روزانه یک ساعت بعد از طلوع آفتاب تا یک ساعت قبل از غروب آفتاب به روی زائران باز است.

 

حجت الاسلام طباطبایی اظهار داشت: زائران باید مسائل بهداشتی را رعایت نمایند و پس از غربالگری که جلوی درب ورودی صورت می گیرد، وارد شده و پس از زیارت مختصر خارج شوند.

 

وی اذعان داشت: برای حفظ سلامتی مردم بقاع متبرکه به صورت روزانه ضدعفونی خواهند شد و از مردم می خواهیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان خاطرنشان کرد: توصیه می شود افراد مسن، کودکان و افراد بیمار تا اطلاع ثانوی و بهبود شرایط به این اماکن مراجعه نکنند.

پایان پیام/666
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان