مسجد پایگاه عبادت، وحدت و خدمت است

مسجد پایگاه عبادت، وحدت و خدمت است
شناسه خبـر : ۲۰۸۸۱ سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

حجت‎الاسلام «احمدرضا غلامی»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، به آمار مساجد استان اشاره کرد و اظهار داشت: هزار و 730 مسجد در استان لرستان فعال است.   معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی...

حجتالاسلام «احمدرضا غلامی»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، به آمار مساجد استان اشاره کرد و اظهار داشت: هزار و 730 مسجد در استان لرستان فعال است.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان افزود: یک هزار و 100 مسجد نیز در حال ساخت بوده، برخی از این مساجد زمین آنها مشخص شده و برخی پروژه ها در حال تکمیل هستند.

 

وی با اشاره به وجود دو هزار و ۸۰۰ روستا در استان لرستان اظهار داشت: بسیاری از این روستاها دارای مسجد هستند.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان مساجد را پناهگاه مردم خواند و ادامه داد: مسجد کانون تربیت جوانانی انقلابی، مؤمن و کارآمد است.

 

حجت الاسلام غلامی مساجد را پایگاه خدمت رسانی به مردم خواند و خاطرنشان کرد: در این ایام با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تجمعات در مساجد برای حفظ سلامتی مردم، مساجد همواره فعال بوده و در خدمت رسانی به مردم اقدامات بزرگی در مساجد صورت گرفته است.

 

وی اظهار داشت: مسجد، پایگاه مقاومت، عبادت و وحدت بوده و بسیاری از مشکلات مردم محل در مساجد و با محوریت امام جماعت مسجد برطرف می شود.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان اذعان داشت: در این ایام گروه های جهادی و جوانان با حضور در مساجد در تهیه و توزیع ماسک، مواد غذایی مورد نیاز مردم و اقلام بهداشتی و آماده شدن برای ضدعفونی و گندزدایی محلات و معابر نقش آفرینی کردند.

پایان پیام/666
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان