شروع طرح نوسازی ناوگان باری در لرستان

شروع طرح نوسازی ناوگان باری در لرستان
شناسه خبـر : ۲۰۸۶۷ سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: طرح نوسازی ناوگان باری براساس ماده ۳۰ قانون احکام دائمی برنامه کشور در این استان آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «عباس شرفی» افزود: شرکت‌های تولیدکننده داخلی خودروهای سنگین، شرکت‌های حمل‌ونقل توانمند دارای مجوز، شرکت‌های وارد کننده کامیون‌های سنگین دارای مجوز و مالکین حقیقی و حقوقی کامیون‌های فرسوده واجد شرایط ثبت نام در این طرح هستند.

وی اظهار کرد: دستورالعمل شرایط و ضوابط واردات و همچنین اسقاط ناوگان در سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در دسترس است.

شرفی گفت: متقاضیان ورود خودروهای باری سنگین تا سه سال ساخت می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.rmto.ir بخش نوسازی و توسعه ناوگان در این طرح ثبت‌ نام کنند.

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای لرستان در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: در حال حاضر ۹۴ شرکت، ۹ هزار و ۴۴۵ دستگاه خودرو و ۱۷ هزار و ۳۸۰ نفر راننده در بخش حمل و نقل کالای استان فعال هستند.

وی افزود: همچنین چهار مرکز معاینه فنی سنگین نیز در حال خدمت رسانی به این ناوگان می باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۱۴۵ دستگاه ناوگان از لرستان جهت حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) اعزام شده است.

46

منبع خبر: خبرآنلاین