بروجرد تا پایان هفته جاری تعطیل شد

بروجرد تا پایان هفته جاری تعطیل شد
شناسه خبـر : ۲۰۱۴۵ شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « عبدالرحیم رحیمی» امروز(3 خرداد) در جلسه ستاد مقابله با کرونا که در سالن جلسات فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: مشارکت مردم مهم ترین راه کنترل و مهار ویروس...

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « عبدالرحیم رحیمی» امروز(3 خرداد) در جلسه ستاد مقابله با کرونا که در سالن جلسات فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: مشارکت مردم مهم ترین راه کنترل و مهار ویروس کروناست.

 

فرماندار بروجرد، با اشاره به اینکه متاسفانه این روزها شاهد آمار روزافزون مبتلایان به بیماری کرونا هستیم، ادامه داد: برخی مردم تصور می کنند بیماری کرونا تمام شده است.

 

وی با بیان اینکه شیوع کرونا همچنان ادامه دارد، ابراز کرد: در روزهای اخیر آمار تست‌های بیماری کرونا در بروجرد افزایش یافته است.

 

رحیمی از برنامه ریزی به عمل آمده برای کنترل این بحران در شهرستان بروجرد، خبرداد و افزود:  در این راستا تا پایان هفته شهرستان بروجرد تعطیل اعلام می‌شود.

 

وی بیان کرد: تا پایان هفته جاری اماکن عمومی، پارک‌ها و تفرجگاه‌ها، مراکز اداری و... تعطیل اعلام می شود.

 

رحیمی با اشاره به وضعیت بازار بروجرد، ادامه داد: بازار هم باید طبق پروتکل‌های بهداشتی فعالیت کند و در صورت  تخلف برخورد قاطع می شود.

 

وی با بیان اینکه رستوران‌ها باید تعطیل باشند، افزود: همچنین اغذیه فروشی‌های سیار تا پایان هفته تعطیل هستند و حق فعالیت ندارند.

 

فرماندار بروجرد ابراز کرد: ورود به روستاها مخصوصاً روستاهای گردشگری ممنوع بوده و اجازه ورود به روستاها داده نمی‌شود.

 

وی افزود: خودروهایی که در کنار پارک‌ها و تفرجگاه‌ها توقف کنند به پارکینگ منتقل شده و ۲ میلیون ریال جریمه می‌شوند.

 

رحیمی اظهار داشت: رؤسای ادارات موظف هستند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و فاصله گذاری اجتماعی کنترل شود و همچنین از تجمع افراد و تشکیل صف جلوگیری شود.

 

وی ادامه داد: اتوبوسرانی تا پایان هفته تعطیل و کار جابجایی انجام نخواهد شد و متأسفانه در اتوبوس‌ها فاصله اجتماعی رعایت نمی‌شود.

 

رحیمی ادامه داد: آرامستان ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت داشته و تشییع باید بدون تجمع انجام شود و این محدودیت‌ها تا پایان هفته جاری قابل اجرا است.

 

فرماندار بروجرد اظهار کرد: برگزاری نماز عید فطر، برگزاری هر گونه مراسمات عروسی و ختم همچنان ممنوع است.

پایان پیام/599
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان