۷۱نفر به آمار مبتلایان به کووید۱۹ در لرستان اضافه شد

۷۱نفر به آمار مبتلایان به کووید۱۹ در لرستان اضافه شد
شناسه خبـر : ۲۰۱۱۶ شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « محمد رضا نیکبخت » امروز(3 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:  از ۵۴۶ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه های مرجع استان تعداد ۷۱ نفر به آمار...

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « محمد رضا نیکبخت » امروز(3 خرداد) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:  از ۵۴۶ نمونه ارسالی در طی بیست و چهار ساعت گذشته به آزمایشگاه های مرجع استان تعداد ۷۱ نفر به آمار مبتلایان  به کووید ۱۹ در لرستان  اضافه شد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، ادامه داد: خوشبختانه   طی ۲۴ ساعت گذشته  در لرستان  هیچ مرگی   به علت کووید ۱۹  در لرستان نداشته ایم.

 

وی بیان کرد: تا کنون ۲۱ هزار و ۵۰۲  نمونه ی از بیماران مشکوک به "کووید ۱۹" در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است.

 

نیکبخت افزود: تاکنون به تعداد ۱۸ هزار و ۷۹ نمونه پاسخ داده شده که از این تعداد نمونه آزمایش تعداد سه هزار و ۶۵۱ مورد مثبت و تعداد ۱۴هزار و ۴۲۸  نمونه منفی  اعلام شده است.

 

وی بیان کرد: متاسفانه تا کنون  تعداد ۱۵۱ نفر از هم استانی ها  به علت کووید ۱۹  جان باخته اند.

 

نیکبخت خاطرنشان کرد: تعداد ۴۶   نفر مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت مراقبت های پزشکی و درمانی هستند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار کرد: از ابتدا تا کنون تعداد ۳۴۵۴   نفر که در لرستان  مبتلا به کووید ۱۹ بوده اند پس از درمان به بهبودی کامل دست یافته اند.

پایان پیام/85
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان