منازل مردم بروجرد ضدعفونی و گند زدایی می شود

منازل مردم بروجرد ضدعفونی و گند زدایی می شود
شناسه خبـر : ۲۰۱۱۲ شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸

« حسین اصالت پور» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در شهرستان کرونا طرح ضدعفونی و گند زدایی از اماکن عمومی، معابر و خیابان ها و منازل مردم به صورت مستمر...

« حسین اصالت پور» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در شهرستان کرونا طرح ضدعفونی و گند زدایی از اماکن عمومی، معابر و خیابان ها و منازل مردم به صورت مستمر برگزار شد.

 

مدیرموکب مردمی جوانان بروجرد و کانون فرهنگی هنری جوانان بروجرد، با اشاره به شیوع دوباره این ویروس منحوس در شهرستان بروجرد، افزود: در راستای کمک به مردم وپیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس منحوس طرح ضدعفونی و گند زدایی از منازل مردم در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به راه اندازی ایستگاه توزیع مواد ضدعفونی کننده در شهرستان بروجرد، ابراز کرد: در این ایستگاه مواد ضدعفونی به صورت صلواتی در بین مردم توزیع می شود.

 

 اصالت پور در ادامه از اجرای طرح رزمایش مواسات و همدلی در این کانون فرهنگی هنری مسجد خبرداد و گفت: در راستای اجرای طرح رزمایش مواسات و همدلی  در طول ماه مبارک بسته های غذایی و بهداشتی طی چند مرحله در طول ماه مبارک رمضان بین نیازمندان توزیع شد.

 

وی همچنین از طبخ غذای گرم و توزیع در بین نیازمندان خبرداد و افزود: همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) حدود یک هزار پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

 

اصالت پور  اذعان داشت: همچنین در شب شهادت امیرالمومنین(ع) 2 هزار غذای گرم در موکب مردمی جوانان بروجرد طبخ و بین نیازمندان توزیع شده است.

 

وی با بیان اینکه خدمات موکب مردمی جوانان و کانون فرهنگی هنری جوانان بروجرد ادامه دارد، افزود: با حمایت خیرین تلاش می شود به صورت مستمر از خانواده های نیازمند و اقشار آسیب دیده از بحران کرونا حمایت شود.

 

اصالت پور با بیان اینکه تا شکست قطعی ویروس کرونا در کنار مردم می مانیم، اظهار کرد: موکب جوانان بروجرد به در کنار مردم بودن و به مردم خدمت کردن افتخار می کند.

 

مدیرموکب جوانان بروجرد با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان، گفت: موکب مردمی جوانان بروجرد تلاش می کند با جلب مشارکت افراد توانمند و خیران در راستای رفع مشکلات نیازمندان و خانواده های بیماران کرونایی و افرادی که از بحران کرونا دچار مشکل شده اند، گام بردارد.

پایان پیام/85
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان