پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا

پرداخت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا
شناسه خبـر : ۲۰۰۵۹ شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، «سید حسین نازاریان»، امروز (3خردادماه) در سیزدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران با اشاره به آمار شهدای فتح خرمشهر استان لرستان، اظهار داشت: از کل استان 166 نفر به...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، «سید حسین نازاریان»، امروز (3خردادماه) در سیزدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران با اشاره به آمار شهدای فتح خرمشهر استان لرستان، اظهار داشت: از کل استان 166 نفر به شهادت رسیدند، 64 نفر به درجه جانبازی نائل شدند و نفر به شش نفر به اسارت دشمن درآمدند که در مجموع 236 نفر خواهند بود.

 

مدیرکل بنیاد شهید لرستان با قدردانی از همه افرادی که در حوزه سلامت ایثارگونه خدمت کردند، یاد و خاطره شهدای عرصه سلامت را گرامی داشت.

 

وی با بیان اینکه در زمینه مقابله با ویروس کرونا همه دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی رعایت شده است، یاداور شد: چاپ بنر، ارسال پیام بهداشتی در زمینه ماندن در خانه برای جامعه ایثارگران و خانواده شهدا، گندزدایی محلات ساختمان های بنیاد شهید و تهیه امکانات لازم ز جمله اقدامات بنیاد شهید است.

 

نازاریان افزود: 540 لیتر الکل برای ایثارگران، 26 هزار و 313 عدد ماسک، تهیه دستکس، تهیه 500 ژل و 2 هزار و 45 لیتر مایع ضدعفونی برای ایثارگران از دیگر اقدامات در زمینه مقابله با ویروس کرونا بوده است.

 

وی با اشاره به ابتلا و فوت برخی از ایثارگران لرستان به بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: در شهرستان های لرستان برخی ایثارگران به صورت جهادی در زمینه خدمت به مردم و مقابله با بیماری کرونا اقدامات مؤثری انجام دادند.

 

مدیرکل بنیاد شهید لرستان افزود: در شهرستان های مختلف استان و با کمک های مؤمنانه صورت گرفته بنیاد شهید حدود 340 میلیون تومان به ۶۸۰ نفر از ایثارگران که هیچ درآمدی ندارند، پرداخت شده است و  160 میلیون تومان از جانب بنیاد به صورت سرانه به حساب ایثارگران که مشکل معیشتی داشته اند، واریز شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در خصوص مشاغل آسیب دیده نیز یک میلیارد و 800 میلیون تومان به ۳۶ واحد آسیب دیده از ویروس کرونا پرداخت شده است.

پایان پیام/666
ضمیمه :

منبع خبر: شبستان