طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا ۲۲ فروردین ماه در اردبیل با شدت اجرا می‌شود‌

طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا ۲۲ فروردین ماه در اردبیل با شدت اجرا می‌شود‌
شناسه خبـر : ۱۶۲۲ یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۲

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۲ فروردین ماه در اردبیل با شدت بیشتر انجام می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز ندائی در نشست با مسئولان در راستای پیشگیری از ویروس کرونا در استان  اظهار داشت: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 22 فروردین ماه در اردبیل با شدت بیشتر انجام می‌شود و و براساس آن کلیه اصناف غیر ضرور همچنان تعطیل خواهد بود.

وی استمرار طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان را یک ضرورت دائمی تا پایان کامل زنجیره کرونا اعلام کرد و افزود: اگر مغازه‌دارها تخلف کنند شامل جریمه‌های سنگین شده و به مدت یک ماه پلمپ خواهند شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بصورت مستمر و بدون وقفه در تمام مبادی ورودی و خروجی استان ادامه دارد و علاوه برمبادی ورودی وخروجی استان این طرح درمحورهای داخلی شهرستان جاری است و ازترددهای غیر‌ضروربه شدت ممانعت می‌شود.

ندائی تصریح کرد: اگرچه امروز مسئله مهم و اصلی مبارزه باکرونا و حفظ جان و سلامت مردم است اما در این‌ بین مابقی امور ضروری نیز پیگیری می‌شود.

وی افزود: موفقیت‌های حاصله در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که با همیاری مردم در حال نتیجه‌دهی است را به شدت مورد توجه و پیگیری قرار دارد و خاطیان مورد مواخذه قرار می‌گیرند.

انتهای‌پیام/131/ ز

منبع خبر: تسنیم

شرایط تبلیغات