واکنش بازیگر پیشکسوت به رفت و آمد خواننده‌ها و فوتبالیست‌ها به عالم بازیگری

شناسه خبـر : ۷۶۹۳ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

دهقان نسب، بازیگر پیشکسوت سینما گفت: اینکه اعتراض کنیم چرا فلان خواننده، بازیگر شده و یا چرا فلان فوتبالیست را امروز در سینما می‌بینیم اعتراض بجایی نیست، امیدوارم این اتفاقات برحسب توانایی بوده و در این بین استعدادی هم در کار باشد.

حبیب دهقان نسب بازیگر سریال «از یادها رفته» که مخاطبان در شبهای ماه رمضان شاهد نقش آفرینی او در این سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما بودند  درباره حضور بازیگران تازه در این سریال به دانشجو گفت: عالم هنر و بازیگری نیاز به پوست انداختن دارد. به چنین نیروهای جوانی نیاز داریم. حسین یاری که واقعا کاربلد است و بقیه جوانان سریال نیز بی ارتباط و ناشناس برای مخاطب نبودند.

وی درباره بازی رضا یزدانی، خواننده موسیقی بیان داشت: به هرحال او تجربه صحنه را دارد حتی اگر در عرصه خوانندگی باشد و اینگونه هم مخاطبش را جذب می کند. هرچند که این سریال اولین تجربه او در بازیگری نیست. همه جای دنیا بارها دیده ایم که افرادی از ورزش گرفته تا خوانندگی و غیره سراغ بازیگری هم می‌روند پس امر عجیب و غریبی نیست؛ مهم داشتن استعداد است که به نظر رضا یزدانی از بازیگری شناخت دارد.

این بازیگر همچنین اضافه کرد:  هلیا امامی نیز پس از چند تجربه بازیگری اما با سریال «از یادها رفته» بعنوان اولین تجربه جدی بازیگری در چارچوب نقش از پس کار برآمد.

دهقان نسب درباره برخی انتقادها نیز تاکید داشت: اینکه اعتراض کنیم چرا فلان خواننده، بازیگر شده و یا چرا فلان فوتبالیست را امروز در سینما و غیره میبینیم اعتراض بجایی نیست. همینطور هم که هستند بازیگرانی که امروز خواننده شده اند. فقط امیدوارم این اتفاقات برحسب توانایی بوده و در این بین استعدادی هم در کار باشد.

وی با اشاره به ساخت سریالهای تاریخی گفت: وقتی با کلیت سریالسازی قیاس کنیم خب امثال «از یادها رفته» کمتر ساخته شده است و وقتی هم ساخته میشود بازیگر و مخاطب با قصه های تازه ای مواجه میشود که میتواند موجب استقبال شود.

ارسال نظر

9 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران