آخرین خبر

جولان خبرنگاران اسرائیلی در بحرین

شناسه خبـر : ۱۹۳۱۶ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۲

آخرین خبر/ اولین پخش مستقیم شبکه های اسرائیلی از قلب بحرین و حضور دهها روزنامه نگار و سرمایه دار اسرائیلی در منامه و افتخار به اینکه برای اولین به صورت رسمی وارد بحرین شده اند.
باراک راوید خبرنگار مشهور اسرائیلی 23 ژوئن تصویر خود و یک برنامه ساز اسرائیلی را در توییتی منتشر ساخت و نوشت: "در راه امان و سپس منامه به همراه برنامه ساز شای شبیگلمان. 13 سال برای پوشش رخدادها به سراسر جهان رفته ام، اما این هیجان انگیزترین رخداد است. برای اولین بار به روزنامه نگاران اسرائیلی اجازه ورود به بحرین داده شده است."
نوآ لندائو دیگر روزنامه نگار اسرائیلی که به بحرین سفر کرده با توییت تصویری از منامه نوشت: این صلح سرد است، با وجود اینکه حرارت دما از 40 درجه گذشته.
به گزارش خبرگزاری آناتولی، بحرین به خبرنگاران شش رسانه اسرائیلی اجازه ورود به کشورش برای پوشش کنفرانس منامه را داده است.
در شبکه های اجتماعی اما این کنفرانس بحرین واکنش خشمگینانه کاربران را برانگیخته است:
-کنفرانس بحرین خنجر عربی در پشت فلسطین است #کنفرانس بحرین سرنگون باد
-در کنفرانس بحرین ای اعراب! پول شما را می گیریم، و بخشی از آن را به شما می دهیم. دوباره همان مقدار اندک را پس می گیریم و زمین و مقدسات شما را نیز می گیریم. #جرد کوشنر #کنفرانس ننگ
-آن وطن نامش فلسطین است و املاک برای خرید و فروش نیست. #فلسطین برای فروش نیست


منبع خبر: آخرین خبر

ارسال نظر

7 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات کاربران